Zapytaj każdego swojego Klienta,
o co tylko chcesz

Customer Centric Company
W SigmaCEM wierzymy, że doskonała obsługa Klienta, to najlepszy system lojalnościowy.
Z doświadczenia wiemy, że firmy mają wewnętrzne zdolności do pozytywnych zmian. Jednak menedżerom do działania potrzebne są dane na temat potrzeb osób odwiedzających sklepy i punkty usługowe. Najlepiej, gdy dostarczane są nieustannie i ze wszystkich obszarów działania firmy.
Dlatego oddajemy naszym Klientom narzędzia, za pomocą których mogą mierzyć to, co jest dla nich ważne. Robią to nieustannie i z dużą precyzją przez co dysponują największą, możliwą ilością zawsze aktualnych informacji. Customer data management pozwala na parametryzację każdego procesu, określanie punktów odniesień i wyznaczanie celów biznesowych.
Obsługa to tylko część większej całości jaką jest Customer Experience – nasze badania przeprowadzone w organizacjach na wielkich zbiorach danych pokazują, że istotny wpływ na wizerunek firmy ma sprzedawany asortyment – jego jakość i cena.

 

Raporty z pogłębionych analiz danych Product Experience pozyskanych od realnych użytkowników pozwalają odpowiednio dobrać ofertę i dopasowywać ją dynamicznie do potrzeb konsumentów. Połączenie odpowiednio dobranego asortymentu i doskonałej obsługi pozwala odejść od utowarowienia oraz zwiększać lojalność Klientów.
Jako menedżerowie wywodzący się z handlu wielkopowierzchniowego wiemy, że proste wdrożenie, łatwe utrzymanie i policzalność efektów jest kluczem do serc osób zarządzających organizacjami rozproszonymi.
Dlatego skupiamy się na tym, żeby dawać efekty, a nie dodawać komukolwiek pracy.
Nazywamy to filozofią Plug&Play – powiedz nam, czego potrzebujesz. Resztę bierzemy na siebie.
Przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojej firmy.
jesteśmy do Twojej dyspozycji